O mnie albo kontakt

Czyta przede wszystkim literaturę głównonurtową, ale także poezję, klasykę i literaturę azjatycką, a z rzadka również szeroko pojętą fantastykę. Ponadto jako osoba panseksualna i transpłciowa planuje przeczytać całą wydaną w Polsce literaturę LGBTQIA+ (zresztą tę znaną, a niewydaną w Polsce kiedyś też). Gdy nie czyta książek, to pochłania mangi i komiksy albo gra w RPG zarówno komputerowe, jak i tabletop, obsadzone w realiach stylizowanych na średniowiecze (wariacje na temat Warhammera <3). Przeważnie nie ogląda filmów ani seriali. Studiuje na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie wypruwa sobie żyły próbując skończyć (na obecną chwilę) trzeci rok stomatologii. Ma dziwne (podobno) poczucie humoru i jest niesamowicie zakręcony, co jednak próbuje ogarnąć, stąd może się wydawać, że jest wręcz przeciwnie. Lubi zieloną herbatę i czekoladę.

Urodził się jako kobieta i był socjalizowany do roli kobiecej, ale potem doszedł do wniosku, że jest mniej więcej facetem. Przy czym zdecydowanie więcej niż mniej. Obecnie w trakcie diagnostyki transpłciowości, bo tak jak i inne problemy, i ten trzeba zdiagnozować, aby wykluczyć choroby dające podobne objawy. Kiedyś pisał tu w żeńskiej formie, ale potem stwierdził, że czuje potrzebę pisania w męskiej i czuje się jak oszust pisząc w żeńskiej, więc to zmienił, nie zmieniając jednak starych postów, bowiem nie widzi takiej potrzeby. Prywatnie feminista pragnący zmieniać świat, co na pewno zrobi jak tylko wyjdzie spod koca, odłoży książkę i wypije setną herbatę. Wiadomości, na które odpowie ze sporym małym opóźnieniem możecie wysyłać na adres:
ytr001.shahrnush@gmail.com
Mała uwaga, gdyby ktoś chciał zamiast kopiowania adresu e-mail, przepisywać go: w mailu jest jedno zero mniej niż w moim nicku. Jak pisał wyżej: jest zakręcony.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za wszystkie komentarze - odzew czytających jest dla mnie bardzo ważny, a więc proszę się nie wahać i komentować :). Jednocześnie uprzedzam, że będę bez mrugnięcia okiem usuwać komentarze obraźliwe, rasistowskie, homo- i transfobiczne czy też inne będące formą mowy nienawiści bądź naruszające netykietę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...